Úvod » Zápasy

Ďáblice x Hrdlořezy 12:0

publikováno 12.02.2017

Další utkání zimní ligy. Skončilo vysokým vítězstvím.

Po jarních prázdninách jsme se sešli ke třetímu utkání zimní ligy. Po posledním výprasku od borců Žižkova bylo třeba si zlepšit chuť První minuty ukázali že vlétnou do zápasu po delším období bez tréninku není ideální. Po celkem chaotickém úvodu však kluci postupně nacházeli sebevědomí A i díky prvnímu gólu této sezóny v podání našeho kapitána Lukyho Konviče z našich borců rychleji spadla nervozita. Do konce poločasu jsme pak přidali dalších 5 gólů a do kabin se tak šlo za stavu 6:0

Úvod druhé půlky patřil soupeři, který více držel míč. Nic kloudného dopředu však borci Hrdlořez nevymysleli a iniciativu opět převzali Ďábličtí. Je potřeba říct, že soupeř neměl nikoho na střídání a v průběhu zápasu to bylo stále více znát. Naši hráče neopustil střelecký apetit a i ve druhé půlce nasázeli soupeři 6 gólů.

Výsledek 12:0 zní přesvědčivě ovšem chvílemi byla vidět ve hře našich kluků křeč a zbytečně zbrklá rozhodnutí. K idelánímu výkonu to mělo daleko. Jak bylo ale výše psáno byl to zápas po prázdninách a bez předchozího tréninku. Proto jsem spokojen.