Úvod » Zápasy

11 MU Ďáblice x Libuš 2:3

publikováno 01.12.2016

Lekce z nástupu do utkání.

Poslední domácí utkání se odehrálo na našem hřišti. Zavítali k nám borci až z druhé strany Prahy. A už po pěti minutách bylo jasné, že si Libuš přijela pro body.

Nástup do zápasu přinesl nejrychlejší gól který jsem zatím v žákovské kategorii viděl. Bohužel padl do naší sítě a tak se v první minutě rozehrávalo ze středu hřiště hned dvakrát. Za pět minut bylo ještě hůř. Soupeř totiž zvýšil na 2:0 a naši borci hrající v křeči a bez lehkosti se vůbec nemohli do zápasu dostat. Všechy herní situace jsme řešili obráceně a tak aktivně hrající soupeř přidal sedmn minut před poločasem třetí gól. Zdálo se býti rozhodnuto, kdyby za Ďáblice nehrál Dan Fejgl. Jak poločas začal, tak skončil, ovšem gólem na druhé straně hřiště, kdy Dan utekl obraně a snížil na 1:3. Za tohoto stavu se šlo do kabin.

V kabině bylo cítit, že kluci věří v obrat. A s takovým sebevědomím také nastoupili do druhého poločasu. Na hře to bylo okamžitě znát. Zbytečných ztrát míče jsme se sice nevyvarovali, ale Ďábličtí ve druhém poločase jasně ovládali hru. A už po třech minutách jsme se zásluhou Honzi Kučery přiblížili na rozdíl jediného gólu. Bohužel pro domácí to byl poslední zápis do střeleckých kolonek. Tlak z úvodních minut prvního poločasu postupně opadal a z vytvořených šancí už toužené otočení zápasu nepřišlo.

Byl to ze strany Ďáblických zápas dvou rozdílných poločasů. A to bohužel znamenalo ztrátu důležitých bodů. Ďábličtí tak po podzimu drží krásné třetí místo!