Úvod » Zápasy

8.MU Ďáblice x Sportovní Kluby Prahay 4 6:4

publikováno 30.10.2016

Náročné a překvapivě vyrovnané utkání.

V neděli 23.10 jsme se soupeřem ze samého chvostu tabulky. Pozice obou aktérů utkání však neodpovídala obrazu hry. Do utkání vztoupili lépe Ďáblice, když se po rohu prosadil Sebastian Breinl. Soupeř ovšem záhy vyrovnal a bylo jasné, že to domácí nebudou mít tak jednoduché. Druhý gól byl velice podobný tomu prvnímu a Séba opět stál tam kde měl a vstřelil důležitý druhý gól. Kluci z Ďáblic přidali do konce poločasu ještě tři góly. Soupeř z Prahy 4 přidal jeden gól a šlo se do kabin za stavu 5:2.

Skóre vypadalo na první pohled pohodově, ale obraz hry tomu už tak neodpovídal. Hráči Prahy 4 dokázali Ďáblické několikrát zamknout před brankou a několikrát nás podrželi oba gólmani. Ve druhé půli padli 3 branky a poločas celkově vyhrál soupeř z Modřan. To ale na tři body pro Ďáblice stačilo.

Utkání bylo hodně bojovné a našim klukům chyběl pohyb bez míče. Soupeř měl ve svém středu hráče kvalit přesahujících naši soutěž. Je otázkou jestli takový hráč hraje za Sportovní Kluby Prahy 4. Ovšem rozhodně je  lepší, když si kluci body musí vybojovat proti kvalitnímu soupeři,  než když vyhrají na půl plynu rozdílem třídy.