Úvod » Zápasy

1. MU s ČAFC PRAHA ´´B´´

publikováno 10.09.2016

Fotbal dokáže být nespravedlivý

V pátečním horku jsme se střetli v našem prvním mistrovském utkání s týmem ČAFC PRAHA ´B´ Rozdíl v kvalitě byl vidět už od začátku, naši borci drželi míč na svých kopačkách, diktovali tempo utkání a jedině svými zbytečnými chybami se o balón připravili. Skóre ovšem otevřeli hosté. Gólu dosáhli poo naší chybičce v obraně. Kluci se po inkasovaném gólu, rychle vrátili ke své hře a stupňovali tlak, který si kombinací a aktivitou vytvářeli. Z tlaku jsme se dostávali do šancí a ´´tutovek´´ ovšem v první poločase nám to vytoužené vyrovnání nepřineslo. Druhá půle začala stejně, jako skončila ta první. Soupeř se vzmohl jen na odkopávání míčů. Ďábličtí podnikali jeden útok za druhým. Koncovka však byla nepřesná nebo kostrbatá. A tak postupem času v drůhé půli, naše bezradnost v pokusech o vyrovnání gradovala. Začali nám docházet síly, a na borcích byla znát flustrace z nevstřelené branky. A i přesto, že jsme si dokázali vytvořit další vyložené šance, zápas skončil 0:1

Hlavy nahoru hra byla dobrá, jedeme dál.